SUKCES NASZYCH UCZENNIC - EKONOMISTEK

Eliminacje szkolne IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach już za nami. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „System bankowy – instytucje, mechanizmy oraz zagrożenia dla stabilności finansowej”. Przystąpiło do niej 18726 osób z 682 szkół w całej Polsce.  Spośród nich,  344 osoby, które uzyskały powyżej 50% możliwych punktów, zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego.

W naszej szkole, w dniu 5 października , do konkursu przystąpiło 10 osób z klas II – IV technikum ekonomicznego. Na liście najlepszych 112 osób z okręgu warszawskiego znalazły się nazwiska wszystkich naszych uczennic biorących udział w etapie szkolnym. Są to: z klasy II – Martyna Koc, Klaudia Zimerman, Sylwia Schodowska, z klasy III – Patrycja Lisiecka, Aleksandra Piątkowska, Patrycja Radka, Kinga Śliwińska, a z klasy IV – Monika Borkowska, Monika Sobolewska i Natalia Wołyńska. Dziewczyny pod opieką p. Elżbiety Popis-Zelmańskiej wyjechały  6 listopada do Warszawy, by zmagać się z pytaniami drugiego etapu olimpiady. Wyniki będą wkrótce. Mamy nadzieję, że napisały bardzo  dobrze i wszystkie pojadą na  finał do Poznania.

Życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów.

Trzymamy kciuki J