TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

Interesują cię podróże, odkrywanie nowych miejsc? Lubisz organizować wakacyjne wyjazdy dla przyjaciół, pragniesz poznać ciekawe miejsca i ludzi ,a jednocześnie chcesz, by ta pasja pozwoliła Ci osiągnąć stabilizację finansową? Może czas zająć się tym profesjonalnie... Rozpocznij więc naukę w ,,EKONOMIKU” na kierunku technik obsługi turystycznej. Umożliwimy ci połączenie życiowej pasji z pracą zawodową. W ramach 4-letniej nauki w technikum będziesz miał/a możliwość zdobycia dwóch kwalifikacji zawodowych i uzyskasz certyfikat TECHNIKA OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ wydany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Da Ci on uprawnienia niezbędne do zatrudnienia w branży turystycznej zarówno w Polsce, jak i wszystkich krajach UE.

Twoja kariera

Technik obsługi turystycznej może pracować w:  biurach podróży, hotelach, agroturystyce,  izbach turystyki, firmach zajmujących się organizacją i obsługą ruchu turystycznego, punktach informacji turystycznej

Absolwenci tego kierunku mogą kontynuować naukę na uczelniach wyższych, w szczególności na kierunkach:  Turystyka aktywna,  Hotelarstwo, Turystyka i  rekreacja,Turystyka biznesowa, Turystyka międzynarodowa