Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

NASZA SZKOŁA

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

     Interesują cię podróże, odkrywanie nowych miejsc? Lubisz organizować wakacyjne wyjazdy dla przyjaciół, pragniesz poznać ciekawe miejsca i ludzi ,a jednocześnie chcesz, by ta pasja pozwoliła Ci osiągnąć stabilizację finansową? Może czas zająć się tym profesjonalnie... Rozpocznij więc naukę w ,,EKONOMIKU” na kierunku technik obsługi turystycznej. Umożliwimy ci połączenie życiowej pasji z pracą zawodową. W ramach 4-letniej nauki w technikum będziesz miał/a możliwość zdobycia dwóch kwalifikacji zawodowych i uzyskasz certyfikat TECHNIKA OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ wydany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Da Ci on uprawnienia niezbędne do zatrudnienia w branży turystycznej zarówno w Polsce, jak i wszystkich krajach UE.

Twoja kariera

Technik obsługi turystycznej może pracować w:  biurach podróży, hotelach, agroturystyce,  izbach turystyki, firmach zajmujących się organizacją i obsługą ruchu turystycznego, punktach informacji turystycznej

Absolwenci tego kierunku mogą kontynuować naukę na uczelniach wyższych, w szczególności na kierunkach:  Turystyka aktywna,  Hotelarstwo, Turystyka i  rekreacja,Turystyka biznesowa, Turystyka międzynarodowa