Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

NASZA SZKOŁA

Dzień 14 lutego to święto zakochanych, które na początku lat 90. XX wieku pojawiło się również w Polsce. Walentynki to święto zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Z tej okazji, w naszej szkole, został ogłoszony konkurs plastyczny na kartkę walentynkową.

20 lutego komisja konkursowa w składzie: p. wicedyrektor M. Kędzierska,  p. A. Laskowska   i  p. M. Przybyłowska, dokonała oceny prac przyznając miejsca oraz wyróżnienia.

 

Zajęte miejsca:

Miejsce I – Milena Gołębiewska klasa 1 TG

Miejsce II – Patrycja Skibińska klasa 1 LOPP

Miejsce III- Nikola Napiórska klasa 1 LOPP

 

Podziękowania za udział dla Doroty Lewandowskiej i Kamili Markowskiej - uczennice z klasy 1 LOPP; Oliwii Lewickiej i Anety Żendarskiej - uczennice z klasy 1 TS; Mateusza Wysockiego z klasy 1 TE oraz Moniki Tyburskiej z klasy 1 TG.