NASZA SZKOŁA

Dzień 14 lutego to święto zakochanych, które na początku lat 90. XX wieku pojawiło się również w Polsce. Walentynki to święto zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Z tej okazji, w naszej szkole, został ogłoszony konkurs plastyczny na kartkę walentynkową.

20 lutego komisja konkursowa w składzie: p. wicedyrektor M. Kędzierska,  p. A. Laskowska   i  p. M. Przybyłowska, dokonała oceny prac przyznając miejsca oraz wyróżnienia.

Zajęte miejsca:

Miejsce I – Milena Gołębiewska klasa 1 TG

Miejsce II – Patrycja Skibińska klasa 1 LOPP

Miejsce III- Nikola Napiórska klasa 1 LOPP

Podziękowania za udział dla Doroty Lewandowskiej i Kamili Markowskiej - uczennice z klasy 1 LOPP; Oliwii Lewickiej i Anety Żendarskiej - uczennice z klasy 1 TS; Mateusza Wysockiego z klasy 1 TE oraz Moniki Tyburskiej z klasy 1 TG.