20 października 2017 r. uczniowie ZS nr 2 w Sierpcu brali udział w II edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show.

Impreza,która odbyła się na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy, zgromadziła wielu amatorów podróży, a także przedstawicieli branży turystycznej. Prezentacja oferty turystycznej z całego świata. Ponad 70 kamperów oraz atrakcyjne jachty i łodzie z Polski i zagranicy. Cejrowski , Wojciechowska, Doba i Kamiński – znani podróżnicy i ich przygody na wyciągnięcie ręki, ciekawe spotkania i panele dyskusyjne – to wszystko czekało na uczniów technikum obsługi turystycznej oraz na odwiedzających World Travel Show w Ptak Warsaw Expo.

Głównym partnerem merytorycznym targów był Meksyk.

Technik Obsługi Turystycznej - pozostałe artykuły:

Technik Obsługi Turystycznej na Międzynarodowych Targach Turystycznych.

Technik Obsługi Turystycznej z wizytą w Hotelu Skansen w Sierpcu

Światowy Dzień Turystyki w Ekonomiku

Warsztaty Wiedzy Turystycznej 28.01.2016

Warsztaty Wiedzy Turystycznej

Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Technik Obsługi Turystycznej