14 kwietnia 2016r. w naszej szkole  w ramach „Tygodnia Ekonomisty” odbył się szkolny Turniej Wiedzy Ekonomicznej.

Celem turnieju jest zwiększanie zainteresowania tematyką ekonomiczną, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce, sprzyjanie rozwojowi samodzielnego myślenia oraz sprawdzenie zdobytej już wiedzy ekonomicznej.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele przedmiotów zawodowych: p. E. Popis – Zelmańska i p. M. Piasecka.

Swoją wiedzę chcieli sprawdzić nie tylko uczniowie ale i nauczyciele ZS nr 2.

W Turnieju wzięło udział 30 uczniów  z klas I, II i III technikum ekonomicznego, cyfrowych procesów graficznych i 6 nauczycieli.

Turniej polegał na udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań w formie testu on-line – w czasie 30 minut.

Oto wyniki Turnieju:

I miejsce – Patrycja Radka – kl III TE

II miejsce – Dorota Dąbrowska– kl III TE

III miejsce – Dorota Marunowska - kl III TE

Aleksandra Kwiatkowska- kl III TE

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zachęcamy do dalszego pogłębiania wiedzy ekonomicznej.

Turniej Wiedzy EkonomicznejShow Gallery