Absolwenci "Ekonomika"

 

Nasza szkoła istnieje od ponad pięćdziesięciu lat. Od tego czasu jej mury opuściło kilkanaście tysięcy osób. Chcąc być na bieżąco z tymi osobami, pragniemy poznać ich losy. 

Zgromadzone informacje dadzą nam obraz, kim dzisiaj są absolwenci   „ Ekonomika ”, gdzie studiują, pracują i jak żyją,  czy są zadowoleni ze swojej drogi i jaki wpływ miał na nią wybór naszej placówki.

Pragniemy, aby każdy absolwent mógł znaleźć podstawowe informacje o klasie, w której uczył się przed laty.

Zdobyte od absolwentów i ich rodziców informacje dają możliwość:

  • opracowania zestawień statystycznych,
  • stwierdzenia, czy wiedza i umiejętności zdobyte w naszej placówce wpływ maja na dalszą edukację i ścieżki kariery absolwentów,
  • określenia, czy aktualna oferta edukacyjna szkoły spełnia oczekiwania uczniów, czy tez wymaga modyfikacji,
  • doskonalenia efektów nauczania i wychowania.

Osiągnięte sukcesy absolwentów mogą stanowić wzór do naśladowania. Motywują uczniów do doskonalenia własnych umiejętności i nabywania potrzebnych wiadomości.

Aby osiągnąć kompletność danych, liczymy na Państwa współpracę. Dlatego tez zwracamy się z prośba do wszystkich zainteresowanych o kontakt oraz wypełnienie ankiety i przesłanie jej na – adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będziemy wdzięczni za wszystkie otrzymane dane.

Jeśli jesteś absolwentem „Ekonomika” i chciałbyś podzielić się wspomnieniami ze szkolnych lat oraz tym, w jaki sposób szkoła umożliwiła Ci rozwój kariery zawodowej, to prosimy Cię o kontakt mailowy na adres szkoły.

Dla usprawnienia naszego kontaktu założyliśmy na FB fanpage o nazwie ABSOLWENCI EKONOMIKA