Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Uroczyste rozdanie nagród w konkursie fotograficznym pt. „Moja okolica mnie zachwyca”.

12 maja w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie fotograficznym pt. „Moja okolica mnie zachwyca”. Jakub Purzycki – uczeń klasy 4 w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej – zajął I miejsce w kategorii szkół średnich.
Laureat zachwycił jury swoim wyjątkowym spojrzeniem na otaczający nas świat i wielką wrażliwością artystyczną.
Serdecznie gratulujemy Jakubowi tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu fotograficznej pasji!
.