Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Konkurs fotograficzny "MOJA OKOLICA MNIE ZACHWYCA".

Mamy zwycięstwo w powiatowym konkursie fotograficznym "MOJA OKOLICA MNIE ZACHWYCA" zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie.
I MIEJSCE – JAKUB PURZYCKI – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. ZYGMUNTA WOLSKIEGO W SIERPCU .Kuba jest uczniem IV klasy Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej
.
.