W Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w CKiSz odbyła się uroczystość uhonorowania najlepszych wolontariuszy naszego powiatu. Były podziękowania dla Super Wolontariuszy, którzy wyremontowali dom niepełnosprawnego chłopca–Marka, mieszkającego tylko z mamą. Były podziękowania dla darczyńców, w tym naszej szkoły, którzy zorganizowali zbiórki pieniędzy na operację i rehabilitację uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2–Laury. Były też podziękowania dla wyróżniających się wolontariuszy i ich opiekunów. W Zespole Szkół nr 2 podziękowania odebrała pani dyrektor Magdalena Peda,  Patrycja Gadowska, uczennica klasy III TOT oraz Bogusława Krajewska – opiekun wolontariuszy. Galę uświetnił występ zespołu „Rytm” pod kierunkiem Anny Stahlke.