Nawiązując do Świąt Bożego Narodzenia kolejny już raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie  na kartkę bożonarodzeniową. Celem tego konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzowanie działań twórczych młodzieży.

W dniu 24.11.2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród  przez p. wicedyrektor      M. Kędzierską.

I miejsce i nagrodę książkową otrzymały:  Katarzyna Skibińska z kl.II TE i Daria Lewandowska z kl. I LOPP.

II miejsce zajęła Monika Smagieł – kl.III TOT.

III miejsce zajęła Aneta Żendarska – kl.I TS.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Adrian Palczewski-kl.I TS, Agnieszka Cichorek-kl.I TE, Patrycja Skibińska-  kl. I LOPP, Patrycja Szulecka-kl.I LOPP, Monika Wiśniewska kl.III TOT.

Za udział w konkursie dziękujemy uczniom: Adamowi Kozłowskiemu  i Oliwii Lewickiej z kl.I TS; Mai Tymczewskiej, Karolinie Ciskiej i Nikoli Napiórskiej z kl.I LOPP; Ewie Gąsiorowskiej z kl.ITE oraz Monice Tyburskiej   z kl.ITG.

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Organizatorami  konkursu były: p. A. Laskowska, p. M. Przybyłowska