Fotografia to niezaprzeczalny atut, który zatrzymuje na chwile czas w kadrze, utrwala go. To wspomnienia, które zostają w pamięci, a do których się z chęcią powraca. Już po raz piąty w naszej szkole obył się konkurs fotograficzny ,,Wspomnienie z wakacji’’. Na nadesłanych fotografiach utrwalone zostały piękne chwile związane z wakacjami.

Do konkursu przystąpiło ośmioro uczniów, głównie z klas pierwszych. Komisja konkursowa wyłoniła trzy osoby za najlepsze zdjęcia, pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

I miejsce otrzymała Anna Wilczak z klasy I TCPG,

II miejsce otrzymała Dominika Lisiecka z klasy I TE

III miejsce otrzymała Lidia Sygowska z klasy I LOPP

Wyróżnienia otrzymali: Alicja Brodzińska – kl.I TCPG,

Anna Poleszczuk-kl.I TS, Natalia Ręczkowska-kl.IITE,

Piotr Mielczarski- kl.III TCPG, Katarzyna Kępczyńska-kl.II TS.

Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Organizatorzy: Laskowska Agnieszka, Przybyłowska Mariola, Studzińska Maria.