XXV Memoriał Lekkoatletyczny

im. Ryszarda Bramczewskiego

20 maja 2016 roku, na stadionie w Szczutowie, odbył się jubileuszowy XXV Memoriał Lekkoatletyczny im. Ryszarda Bramczewskiego. Celem zawodów jest uczczenie w sportowej rywalizacji pamięci Ryszarda  Bramczewskiego oraz popularyzacja i upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. Organizatorami zawodów byli: Burmistrz Miasta Sierpc, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Urząd Gminy w  Szczutowie oraz Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie. Otwarcie zawodów odbyło się zgodnie  z ceremoniałem olimpijskim.

Naszą szkołę reprezentowali:

1.      Ewelina Szczygielska IV TE - bieg na 400m

2.      Marek Feltynowski III TI - skok w dal

3.      Dorota Gadzińska I TS - bieg na 800 m

4.      Justyna Szczygielska I WZ - bieg na 400 m

5.      Patryk Czarnowski I TS - bieg na 1500 m

6.      Piszcz Radosław II TCPG - pchnięcie kulą

7.      Wioleta Sobieśniewska I LOPP - bieg na 100 m i skok w dal

8.      Adrian Zieliński I WZ - bieg na 1500 m

Nasi uczniowie czterokrotnie stawali na podium. Dwa medale zdobyła

Wioleta Sobieśniewska -  I miejsce w skoku w dal z wynikiem 4.80m  oraz II miejsce w biegu na 100 m (13,02s).

Dorota Gadzińska nie miała sobie równych w biegu na 800 m - I miejsce z czasem 2,52,78. Radosław Piszcz  pchnął kulę na odległść 12,69m  dzięki temu zajął II miejsce.

GRATULUJEMY. Opiekunowie p. Joanna Dudzińska, p. Mariola Przybyłowska

XXV Memoriał LekkoatletycznyShow Gallery