KARTKA BOŻONARODZENIOWAShow GalleryW dniu 17.XII.2015r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową i ozdobę świąteczną. Do konkursu przystąpiło osiem  osób z różnych klas. Komisja konkursowa w kategorii kartka bożonarodzeniowa przyznała  pierwsze miejsce dla ucznia Adriana  Głodkowskiego z klasy III TI. Drugie miejsce ex aequo otrzymała Wiśniewska Monika z klasy I TE i Chęciński Michał z klasy I TS. W kategorii ozdoba świąteczna I miejsce otrzymała Patrycja Lisiecka z klasy III TE, drugie miejsce ex aequo otrzymała Magdalena Antonowicz z klasy I TS oraz Katarzyna Witczak z klasy II LOS. Pozostali uczniowie otrzymali podziękowania za udział w konkursie.

Pani dyrektor Monika Kędzierska wręczyła nagrody książkowe, upominki oraz dyplomy.

Prace konkursowe można obejrzeć w bibliotece szkolnej.

Konkurs przygotowały p. Katarzyna Kumosińska i p .Agnieszka Laskowska