Dnia 5 września 2016r odbyła się wycieczka integracyjna klas pierwszych naszej szkoły, celem której była integracja nowych zespołów klasowych.

Klasy I TOT/TS, I TE, I TCPG, I LOPP, I LOS wraz z wychowawcami p.J.Watkowską, p.E.Popis-Zelmańską, p.M.Opalską, p.K.Różycką  i p.M.Rokickim odwiedzili Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, gdzie w Galerii Sztuki im. S.Tamowskiego obejrzeli wystawę prac powstałych podczas XXIII Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego. Po doznaniach artystycznych uczniowie udali się na spacer do parku ,,Jeziórka”, gdzie miło spędzili czas korzystając z urządzeń rekreacyjno-sportowych. Wycieczkę zakończono wspólnym posiłkiem w pizzerii ,,Bona”i ,,Bella”.

Klasa I wielozawodowa pod opieką wychowawcy - p.M.Studzińskiej wybrała się na wycieczkę do Cechu Rzemiosł Różnych w Sierpcu. Celem spotkania była informacja dla uczniów dotycząca pracownika młodocianego. Po szkoleniu uczniowie udali się na lody do kawiarni ,,U Mariusza”.

Wszystkim pierwszakom życzymy powodzenia  w nowym roku szkolnym!